Om oss

Akershus Maskinutleie AS ble etablert i 2021 og driver med utleie, service, vedlikehold og salg av anleggsmaskiner, biler, lastebiler og utstyr. Vår virksomhet fokuserer på moderne løsninger, kompetanse og service i alle ledd, miljø, redelighet og åpenhet. Vi har kompetanse både på tradisjonelt utstyr og elektriske løsninger.

Vårt team

Lasse B. Braathen
Daglig leder
Styreleder
lasse@akershusmaskinutleie.no
Telefon +47 94 17 11 92
Knut Magnus Brentebråten
Markeds- og Teknisk ansvarlig
Styremedlem
knut.magnus@akershusmaskinutleie.no
Telefon +47 47 94 40 20
Bernt Fredriksen
HR ansvarlig
Styremedlem
bernt.fredriksen@akershusmaskinutleie.no
Telefon +47 93 08 35 53
Torkil Tveter
Kundeservice
Alle avdelinger
torkil.tveter@akershusmaskinutleie.no
Telefon +47 92 96 13 30
Hans Albert H. Nitteberg
Service og klargjøring
Oslo
hans_albert@akershusmaskinutleie.no
Telefon +47 92 94 50 80
Grim Lindberg
Service og klargjøring
Oslo (fra 01.04.2024)
grim.lindberg@akershusmaskinutleie.no
Telefon +47 92 91 94 XX
Morten Larsen
Transport
Oslo
morten.larsen@akershusmaskinutleie.no
Telefon +47 92 95 14 60
Martin Skårer
Avdelingsleder
Jessheim
martin.skarer@akershusmaskinutleie.no
Telefon +47 92 96 17 96
Fredrik Skårer
Service og klargjøring
Jessheim/Oslo
fredrik.skarer@akershusmaskinutleie.no
Telefon +47 92 91 34 15
Jan Raymond Mikkelsen
Avdelingsleder
Hamar
jan.raymond.mikkelsen@akershusmaskinutleie.no
Telefon +47 92 95 11 80
Tore Aasheim
Service og klargjøring
Hamar/Oslo
tore.aasheim@akershusmaskinutleie.no
Telefon +47 92 95 78 10